درباره ما

آشنایی با شرکت ایده پردازان آسایش گستر

شرکت ایده پردازان آسایش گستر در سال 1392 توسط آقای مهندس سید امین حسینی پایه گذاری شده و فعالیت خود را در ابتدا با تولید محصولات تخصصی در حوزه توانبخشی و آب درمانی و همچنین استحمام معلولین و بیماران بسترگرا آغاز نمود. بخش تحقیق و توسعه شرکت ایده پردازان آسایش گستر قلب تپنده آن محسوب میشود زیرا به صورت پیوسته در حال طراحی و برروز رسانی محصولاتی میباشد که بالاترین کیفیت و بیشترین راندمان را برای جامعه معلولین و افراد بسترگرا داشته باشد.

طبق برنامه ریزی و چشم انداز تعریف شده برای شرکت در آینده نزدیک محصولات متفاوت و جدیدی را به سبد فروش خود اضافه خواهیم نمود و در همین راستا قراداد های متنوعی را با تولیدات کنندگان داخلی و خارجی منعقد کرده ایم.

 دفتر اصلی شرکت ایده پردازان آسایش گستر در پارک علم و فناوری مازندران و در شهر ساری مستقر میباشد و زمین کارخانه  هم طی قراردادی با پارک علم و فناوری مازندران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دولت خریداری شده است.

با توجه به اینکه اراِیه خدمات فوق نیاز به مسولیت پذیری بالایی دارد و نیز عرضه  محصولات جدید نیاز به شناخت کاملی از نیازهای جامعه را دارد لذا برای تحقق این مهم شرکت ایده پردازان آسایش گستر از پرسنل مجرب و متعهد و همچنین مشورت با متخصصین مربوطه بهره مند می شود.

در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید تجهیزات پزشکی کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

Copyrights ©2016: websitekadeh.ir