: کلنگ پردیس پارک علم و فناوری مازندران به زمین زده شد

: کلنگ پردیس پارک علم و فناوری مازندران به زمین زده شد
1398/11/10 11:42:24 3
Nullam euismod commodo

: کلنگ پردیس پارک علم و فناوری مازندران به زمین زده شد

با حضور وزیر علوم و استاندار مازندران: کلنگ پردیس پارک علم و فناوری مازندران به زمین زده شد

با حضور وزیر علوم و استاندار مازندران، عملیات اجرایی ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران با زیربنای 35000 مترمربع در زمینی به مساحت 2 و نیم هکتار در ساری آغاز شد.
 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، با حضور دکتر غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و حسین زادگان استاندار مازندران، و دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، رئیس بنیاد نخبگان استان و فرماندار شهرستان ساری عملیات اجرایی ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران با زیربنای 35000 مترمربع در زمینی به مساحت 2 و نیم هکتار در ساری آغاز شد تا با ساخت ساختمان چند منظوره در این پردیس شاهد افزایش تولید ثروت از طریق علم و فناوری باشیم.

در پردیس پارک علم و فناوری مازندران دو ساختمان برای استقرار شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها و برج فناوری در 10 طبقه ایجاد خواهد شد.
همچنین به 10 شرکت دانش بنیان برای ساخت فضای اداری، تحقیقاتی و فناوری زمین برای سرمایه گذاری و توسعه واگذار گردید.

با افتتاح پردیس پارک علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از حمایت های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره مند می شوند.

علی معتمدزادگان رییس پارک علم و فناوری مازندران در آیین کلنگ زنی پردیس این پارک به اهمیت توسعه فضای فیزیکی اشاره کرد و گفت: فضای فیزیکی یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت و توسعه کاری شرکت های دانش بنیان است و در این مسیر پارک همه ساله در جهت افزایش این فضا جهت رسیدن هرچه بهتر به اهداف مورد نظر است.

وی کمبود فضای فیزیکی برای استقرار کسب و کارهای نو و شرکت های دانش بنیان و فناورانه را یکی از دغدغه های بزرگ پارک عنوان کرد و افزود: سال ۹۸برنامه های خوبی برای افزایش فضای فیزیکی پارک در مازندران در دستور کار قرار دارد که ساخت پردیس یکی از آنها بود که اکنون محقق شده و خرید ساختمانی چهار طبقه در ساری برای شرکت های فناورانه هم از دیگر برنامه هاست.

معتمدزادگان تلاش عمده مجموعه مدیریتی پارک علم و فناوری را در سال های گذشته و امسال کاهش مشکل فضای فیزیکی برشمرد و توضیح داد: سال  گذشته مجموعه خیام با 1600 متر مربع زیربنا و ۴۰ اتاق، ظرفیت حضور همزمان ۱۵ واحد و شرکت های فناور به پارک اضافه شد.

 

گفتنی است؛ پارک‌های علم و فناوری مهمترین اکوسیستم حمایتی از شرکت‌های کوچک و بزرگ دانش محور است. پارک های علم و فناوری با ارائه خدمات موثر و تخصصی زمینه رشد سریع شرکت های کوچک تا متوسط را فراهم می نمایند.

Copyrights ©2016: websitekadeh.ir